Биология апталығы

Химия және биология пәндері апталығы.

Бейісхазірет  НМ  2019-2020 оқу жылы

С 25 по29 ноября в школе проводилась декада учителей химии и биологии.

25 ноября было проведено открытие декады на линейке, где дети ознакомились с планом декады, получили творческие  задания. 25қараша және 29 қараша аралығында химия және биология пәндері апталығы өтті..

25 қараша «Удивительные растения»  қабырға газеті шығарылды.

«Химия вокруг нас» тақырыбында 25 қараша және 29 қараша аралығында суреттер байқауы өтті. Байқаулар 1-6 сынып оқушылары арасында өтті. Жақсы деген суреттер мақтау қағаздарымен марапатталды.

26 қараша күні «Занимательная биология» тақырыбында   сыныптан тыс шара өткізілді.8-9 сынып оқушылары арасында екі топ қатысты. 9 сынып оқушылары жеңіске жетті.

27.11  күні  «Красная книга Казахстана» тақырыбында    кинолектория өткізілді. Оқушылар қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктермен танысты.

Апталық белсенділеріне мақтау қағаздарымен марапатталды.

28.11. күні биология мұғалімімен 8 сыныпта «Внутренняя среда организма и ее значение» тақырыбында ашық сабақ өткізілді.

Мұғалім жаңартылған білім мазмұнындағы тиімді әдістерді қолданды.

29.11  Апталықтың жабылуы өтті.

Мектеп директоры:                 С.Нурпеисов.

Оқу-ісі меңгерушісі:                         Жакупова Д.С